Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-04-19 15:57:57

Vivense Kulüp ile her paylaşım bir kazanç

Türkiyenin mobilya markası Vivense, yenilikçi satış ortaklığı programı Vivense Kulüp ile kullanıcılarına yepyeni bir sistem ile kazanç elde edebilecekleri bir deneyim sunuyor. Vivense Kulüp’e katılan kullanıcılar, kendilerine özel üretilen paylaşım linklerini kullanarak beğendikleri ürünlerin fotoğraf ve/veya videolarını paylaşıyor ve linklerindeki ürünler satıldıkça nakit kazanç elde ediyor.

Türkiyenin teknoloji altyapılı mobilya markası Vivense, Vivense Kulüp” adını verdiği yeni uygulamasıyla kullanıcılarının alışveriş deneyimini artık daha keyifli ve kazançlı bir hale getiriyor. DeneyenlerBilir platformu ile ortaklaşa geliştirilen bu program sayesinde kullanıcılar hem Vivense deneyimlerini paylaşabiliyor hem de beğenip paylaştıkları linklerden yapılan satışlardan nakit komisyon elde edebiliyor. Vivense satış ortağı haline gelen kulüp üyelerinin kazançları her ay banka hesaplarına yatırılıyor.

İlham verici tasarımları paylaşın

Yaşam alanlarını güzelleştiren Vivense ürünlerini herkesle paylaşmanın kolay, keyifli ve kazançlı yolunu sunan Vivense Kulüp sayesinde mobilya ve dekorasyon tutkunları, beğendikleri ürünleri paylaşarak çevrelerindeki herkesi ilham verici tasarımlarla tanıştırıyor.

Favori ürünlerini kendilerine özel takip linkleriyle Instagram, Tiktok, WhatsApp... herhangi bir mecra kısıtı olmaksızın diledikleri platformlarında paylaşan kullanıcılar, ulaştıkları kitleler aracılığı ile linklerinden satın alınan ürünlerle etkileşimlerini artırıp gelir elde ediyor. Sosyal mecraların yoğun olarak kullanıldığı günümüzde, kullanıcılar için yeni bir fırsat sunan Vivense Kulüp, paylaşımları ile etrafına ilham veren kişilere yeni bir kazanç imkanı vermiş oluyor. Ayrıca benzer affiliate/satış ortaklığı platformlarından farklı olarak Vivense Kulüp üyeleri link içi veya link dışı fark etmeksizin, paylaştıkları link üzerinden yapılan her alışverişten nakit komisyon kazanıyor.

Üstelik Vivense Kulüp’e üye olmak için takipçi sayısı şartı da aranmıyor, Vivense markasını seven, ürünlerini beğenen ve sosyal medyada hesabı olan kişiler üye olup, hemen link paylaşmaya başlayabiliyor. Hak ettikleri komisyonlarını almaları için fatura düzenleme veya ajans kayıt olma zorunlulukları da yok. Üye olurken paranın yatırılmasını istediği bankanın IBAN'ını vermeleri yeterli oluyor.

Sizler de yaşam alanlarınızı güzelleştiren Vivense ürünlerini çevrenizle paylaşıp, linklerinizden yapılan alışverişlerden nakit kazanma fırsatını kaçırmayın!

Daha fazla bilgi için:

https://vivensekulup.deneyenlerbilir.com   

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 Kongrem Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.